Şimdi Okunan Yazı Başlığı

Toplumda cindar hoca yada cinci hoca diye bilinen hocalar hakkında sizlere bilgi vermek bu makalemin ana amacını oluşturacak. Öncelikle cindar hoca deyince ne anlamalıyız bunun üzerinde durmak istiyorum. Adından da anlayacağız üzere cinci hoca bir takım cinlerle anlaşma yapan ve bu cinleri aracılığı ile insanlara zarar verebilen insanlardır. Çoğu insana bu hikaye gibi gelebilir ama bu kesinlikle doğrudur çünkü zaten Kur’an bunu teyit eder. Bu yüzden bunun gerçekliği hakkında yorum yapmayı yerinde görmüyorum.

Cinler alemi Allah’ın yarattığı ve bizlerden farklı bir frekansta yaşayan bir topluluktur. Cinler bazen insanlara musallah olurlar hatta insanlarla ilişkiye girenleri vardır. Bazen bir insanı akıl hastası yapacak noktaya kadar getirebilirler. Cinlerde biz insanoğlu gibi ahiret günü yaratıcıya hesap verecek varlıklardır.

Ben cinler ile ilgili çok fazla yorum yapmak istemiyorum. Bu alanda ustalaşmış bir çok cindar hoca bulunuyor. Çoğu insan bu cinci hocalara giderek yardım talep ediyorlar. Sizlere küçük bir hatırlatma yapmayı yerinde buluyorum. Cindar hocaların sizlere yardım edebilmesi için gerçekten ortak çalıştığı cinlerle temasa geçmesi gerekir bu nedenle her hocanın cinleri olmaz sadece az sayıda hocanın cinleri vardır. Biz bunlara cindar hocalar diyoruz.

Hepinize sağlık,mutluluk ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

Yorum Yazın